V miejsce w konkursie informatycznym oraz X z zakresu przedsiębiorczości
Dodane przez basiat dnia Czerwiec 08 2016 12:44:24
3 czerwca 2016 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie odbył się Festiwal Nauki dla młodzieży z województwa pomorskiego i okolic, w ramach którego przeprowadzono konkursy z wiedzy informatycznej i z zakresu przedsiębiorczości.

W trzynastej edycji konkursu „Informatyka i Intersieć” Julia Potrykus z klasy 1d technikum w zawodzie geodeta zajęła V miejsce i została uhonorowana dyplomem oraz nagrodami rzeczowymi, ufundowanymi przez Dziekana Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, natomiast Kinga Rutkowska z kl.1c w zawodzie technik technologii żywności zajęła X miejsce na 33 uczestników w ósmej edycji konkursu „Przedsiębiorczość bez tajemnic”.
Uczennice do konkursu przygotowywała p. Barbara Tomaszewska, nauczyciel informatyki i przedsiębiorczości.

Po zakończeniu części konkursowej uczestnicy Festiwalu Nauki wysłuchali dwóch wykładów - Przyszłość z przedsiębiorczością? i Big data – współczesne wyzwanie analityka oraz wzięli udział w warsztatach pt.”Innowacyjny młody konsument.
Udział w przedsięwzięciach WZUG wzbogacił wiedzę uczniów nt. wykorzystania informatyki w biznesie i kształtował postawy przedsiębiorcze.
Zdjęcia w Galerii kliknij link
Rozszerzona zawartość newsa